Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 15 Aralık 2020 Süper Loto sonuçları nasıl sorgulanır?

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto’da 15 Aralık 2020 Salı akşamı çekiliş heyecanı yaşanıyor. Süper Loto’da bu akşam yapılacak olan çekilişte devreden büyük ikramiye tutarı 20 milyon 161 bin 363 TL olarak açıklandı. Peki ama Süper Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak ve sonuçlar nasıl sorgulanacak ?

Süper Loto’nun 15 Aralık tarihli çekilişi gerçekleşti. 15 ARALIK SÜPER LOTO SONUÇLARI BELLİ OLDU! İŞTE KAZANDIRAN RAKAMLAR

Süper Loto saat kaçta çekiliyor? Süper Loto hangi günler?

Haftanın üç günü; Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilişi gerçekleşen Süper Loto’nun bu akşamki çekilişi saat 21.30’da yapılacak. Süper Loto çekilişi Milli Piyango TV aracılığıyla canlı olarak takip edilecek. Şanslı numaralar www.millipiyangoonline.com adresinde olacak.

Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 15 Aralık 2020 Süper Loto sonuçları nasıl sorgulanır? Süper Loto

Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com’a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Ne kadar kazanabilirsin?
Haftada 3 gün kazanma şansın var! Süper Loto haftada 3 gün: Salı, Perşembe ve Pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, maksimum 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen Süper Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

] }