Şans Topu çekilişi gerçekleşti! 16 Aralık 2020 Şans Topu sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online’da!

Şans oyunu tutkunları Şans Topu çekiliş sonucu bu akşam Milli Piyango TV YouTube canlı yayınında belli olacak. Beklenen büyük ikramiye tutarı 241.412 TL olarak açıklandı. Şans oyunu severler Şans Topu çekiliş sonuçlarını ve talihli numaralarını meraklı gözlerle bekliyor. 

Şans Topu 16 Aralık 2020 tarihli çekilişinde BEKLENEN BÜYÜK İKRAMİYE 241.412 TL olarak açıklandı. 

Çekiliş Milli Piyango TV’den canlı olarak izlenebilecek. Şans Topu çekilişinde MPİ ve Şisal Şans yetkilerini ve noter görevlileri de hazır bulunacak.

Şans Topu sonuç sorgulama sayfası için tıklayınız.


Şans Topu çekilişi gerçekleşti! 16 Aralık 2020 Şans Topu sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online’da! Şans Topu

ŞANS TOPU 16 ARALIK 2020 SONUÇLARI MİLLİ PİYANGO ONLİNE’DE OLACAK

Şans oyunu meraklılarının heyecanla beklediği çekiliş saat 20:00’DE başlayacak, yaklaşık 5 dakika sürecek çekilişin ardından bilet sorgulama işlemleri de başlayacak.

Sonuçlar Milli Piyango TV üzerinden canlı olarak izlenebileceği gibi bilet sorgulama işlemleri de “millipiyangoonline.com” üzerinden yapılabilecek.

Şans Topu çekilişi gerçekleşti! 16 Aralık 2020 Şans Topu sonuçları ve bilet sorgulama Milli Piyango Online’da! Şans Topu

Şans Oyunu nasıl oynanır?

Şans topu Millipiyangoonline.com’da,.

Yenilenen Şans Topu’nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.  

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin? 

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

 

 

] }