Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti! 7 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango Online’da!

Çılgın Sayısal Loto’da büyük ikramiye 86 milyonu aştı. Birçok insan umutlarını 7 Aralık Çılgın Sayısal Loto çekilişine bağladı. Haftanın üç günü çekilişi gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto’da heyecan büyüdü. Peki ama Çılgın Sayısal Loto çekilişi hangi günler?

Sonuçlar birazdan millipiyangoonline.com’da

7 Aralık Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat kaçta?

DEVREDEN BÜYÜK İKRAMİYE 86.305.699 TL oldu. Çarşamba, Cumartesi ve Pazartesi günleri yapılan Çılgın Sayısal Loto çekilişi saat 21.30’da düzenlenecek.
Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti! 7 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango Online'da! Çılgın Sayısal Loto

ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNAMANIN KURALLARI 

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.
Çılgın Sayısal Loto çekilişi gerçekleşti! 7 Aralık Çılgın Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango Online'da! Çılgın Sayısal Loto

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

] }