Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 29 Kasım Süper Loto sonuçları birazdan Milli Piyango Online’da!

29 Kasım 2020 Süper Loto çekilişi bu akşam 21:30’da asıllaştırıldı. 26 Kasım tarihinde yapılan Süper Loto çekilişini öğrenen olmamıştı. Hal böyle olunca da coşku arkasıydı.
29 Kasım Süper Loto neticeleri emin oldu! İşte sayılar
Süper Loto saat kaçta?

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi 29 Kasım Pazar bu akşam saat 21:30’da yapıldı. Çekiliş Ulusal Piyango Online’ın sitesinden canlı olarak yayınlanacak. Süper Loto çekilişine dair tüm ayrıntılar burada olacak. Sisal Kısmet ile kazandırmaya devam eden Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Son olarak 26 Kasım tarihinde çekilişi reelleşen Süper Loto’yu öğrenen olmamıştı.
Süper Loto çekilişi gerçekleşti! 29 Kasım Süper Loto sonuçları birazdan Milli Piyango Online'da! Süper Loto

Süper Loto oynamanın kaideleri neler?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir reyindir. Seçtiğin her 6 sayı, bir sütun oluşturur. Tek sütun fiyatı 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı seçim etmiyorsan sütunun altında yer alan SEN SEÇ koliciğini işaretle, terminal senin için gelişigüzel 6 numara seçsin!

Bir sütunda 6 sayıdan aşırısını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla sayı seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı sütunlar halinde otomatik olarak üretirler.
Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Kısmet’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda reelleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik transparanlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve KISMET MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

] }