Bugünkü Süper Loto sonucu belli oldu! 12 Kasım Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline Sorgulama ekranı!

Süper Loto neticeleri bir hayli kader oyunu beğenir tarafından merakla inceleniyor. 12 Kasım Süper Loto neticeleri Ulusal Piyango Online web sitesinden duyuruldu. Neticelerin belirli olmasıyla beraber bir hayli insan Süper Loto neticelerini bilmek için denetleme harekâtı hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. İşte bugün çekilen Süper Loto neticeleri!

12 Kasım 2020 Süper Loto Neticeleri

Çekiliş no: 45

Önceki çekiliş

2-20-41-42-58-60

Bugünkü Süper Loto sonucu belli oldu! 12 Kasım Süper Loto sonuçları Millipiyangoonline Sorgulama ekranı! Çılgın Sayısal Loto

Süper Loto neticeleri bilet denetleme ekranı 

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet civarından neticeleri hakimiyet edebilmektedir. Alttaki irtibata tıklayarak bilet numaranızı yazıp neticeyi bilebilirsiniz.

https://www.millipiyangoonline.com/super-loto

Süper Loto oynamanın kaideleri neler?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir reyindir. Seçtiğin her 6 sayı, bir sütun oluşturur. Tek sütun fiyatı 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı seçim etmiyorsan sütunun altında yer alan SEN SEÇ koliciğini işaretle, terminal senin için gelişigüzel 6 numara seçsin!

Bir sütunda 6 sayıdan aşırısını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla sayı seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı sütunlar halinde otomatik olarak üretirler.

Dostlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla abone tarafından aynı veya değişik hisse nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma harekâtı asıllaştığı anda abone hesaplarına yansıtılır.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Kader’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda reelleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik transparanlığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve KADER MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

] }