Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 10 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı!

Süper Loto’nun 10 Kasım tarihli çekiliş neticeleri merak ediliyor. Bir Hayli baht oyunu beğenir Süper Loto’nun büyük ikramiyesini de incelemekte. İşte Süper Loto Neticeleri 10 Kasım! 

10 Kasım 2020 Süper Loto neticeleri

10 Kasım Süper Loto çekilişi 21:30’da reelleşti. Çekiliş Ulusal Piyango TV YouTube hesabından canlı yayınlandı. 

Süper Loto neticelerinde kısmetli sayılar muhakkak oldu.

İşte kazandıran sayılar:

 10-14-20-35-48-60
Süper Loto sonuçları belli oldu! Süper Loto sonuçları 10 Kasım 2020! Süper Loto sonuç sorgulama ekranı! Süper Loto

Süper Loto neticeleri bilet denetleme ekranı 

Süper Loto oynayan herkes bilet numarasını yazıp internet etrafından neticeleri hakimiyet edebilmektedir. Alttaki iletişime tıklayarak bilet numaranızı yazıp neticeyi bilebilirsiniz.

https://www.millipiyangoonline.com/super-loto

Süper Loto oynamanın kaideleri neler?

Süper Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir reyindir. Seçtiğin her 6 sayı, bir sütun oluşturur. Tek sütun fiyatı 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı seçim etmiyorsan sütunun altında yer alan SEN SEÇ koliciğini işaretle, terminal senin için gelişigüzel 6 numara seçsin!

Bir sütunda 6 sayıdan aşırısını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu reyin kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla sayı seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı sütunlar halinde otomatik olarak üretirler.

Dostlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla aza tarafından aynı veya değişik hisse nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma operasyonu asıllaştığı anda aza hesaplarına yansıtılır.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor

Şisal Baht’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda reelleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” World Lottery Association standart ve kaidelerine uygun biçimde organize ediliyor ve en büyük öncelik saydamlığa veriliyor. 

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji mahsulü yeni çekiliş cihazlarıyla kurulmuş olan ve BAHT MERKEZİ ismi verilen çekiliş stüdyosunda tertip edilen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

] }